Jaki kredyt mieszkaniowy wybrać?

Jeśli zastanawiasz się jaki kredyt mieszkaniowy wybrać, a nie interesuje Cię przeglądanie ofert wszystkich banków w Polsce, spróbuj skorzystać z profesjonalnej pomocy.

I nie mówimy tu o prywatnym doradcy finansowym, który za opłatą dwóch czy trzech tysięcy złotych sprawdzi dla Ciebie wszystkie oferty i przygotuje listę najlepszych kredytów.

Wybierz najlepszy kredyt mieszkaniowy z darmową pomocą

Co by nie mówić o profesjonalizmie doradców kredytowych w Polsce, i tak pomoc doradcy z sieciówki (jak Open Finance czy Expander) może pomóc w wyborze najlepszego kredytu mieszkaniowego.

Przecież spotkanie z doradcą (jak mówią reklamy) nie kosztuje nas nic. Nie czujmy się zobowiązani, jeśli doradca poświęci nam kilka godzin swojego czasu, a oferta, którą dla nas przygotuje nie jest w naszych oczach najlepsza.

Dostałeś ofertę 3 kredytów mieszkaniowych u doradcy, ale dalej nie wiesz jaki kredyt masz wybrać? Zachowaj dane, jakie przygotował dla Ciebie doradca i ruszaj na łowy dalej.

Kolejnym krokiem niech będzie skorzystanie z kalkulatora kredytów

Kalkulatory kredytowe popularne są już od dawna. Jeśli tylko posiadasz dostęp do internetu, możesz w czasie rzeczywistym, bardzo szybko znaleźć najtańszy kredyt hipoteczny i wysłać wniosek online. Pamiętaj jednak o jednym:

Żeby wybrać dobry kredyt mieszkaniowy, nie wystarczy skorzystać z jednego kalkulatora kredytów hipotecznych.

Oferty dostępne w porównywarkach kredytów mieszkaniowych mogą diametralnie różnić się u różnych dostawców kredytowych. Wynika to z faktu, że wiele firm ma podpisaną umowę z innymi bankami niż konkurencja. Ratę kredytów mieszkaniowych warto zatem policzyć korzystając z minimum trzech różnych kalkulatorów kredytowych.

W którymś z kolejnych artykułów na twojportfel.info postaram się udostępnić właśnie trzy różne kalkulatory kredytów, by łatwiej było Wam zaciągnąć naprawdę dobry kredyt mieszkaniowy.

Zatem do zobaczenia. Mam nadzieję, że ułatwiłem Wam sprawę i wiecie już jaki kredyt mieszkaniowy wybrać, korzystając z narzędzi dostępnych w internecie.

mBank zdradza też, że wspomniana aplikacja jest w ciągłej rozbudowie i wkrótce ukarze się jej bardziej rozbudowana wersja, posiadająca takie funkcje jak:

  • kursy walut
  • notowania funduszy inwestycyjnych
  • wyszukiwarka rabatów dostępnych przy płatnościach kartami mBanku

Zachęcamy do testowania.

Powiązane artykuły

Kredyt hipoteczny w ING Banku Śląskim Kredyt hipoteczny ING Banku Śląskiego jest jednym z najsilniej i najgłośniej reklamowanych produktów kredytowych ostatnich lat. Na chwilę obecną jedna...
Kredyt w kieszeni, wyprowadzamy się! Choć koszty kredytów hipotecznych poszły w ostatnich latach w górę, nie udało im się zahamować chęci młodych ludzi do wyprowadzki od rodziców lub teśc...
Pięć rad na tani kredyt mieszkaniowy Serwis o najtańszych kredytach opublikował niedawno artykuł o tym, jak wybrać tani kredyt hipoteczny. Znalazło się tam aż 6 porad, z którymi w większo...
Który kredyt dla nas? Przeprowadzamy się Gdy wiele miesięcy temu stałem się jednym z redaktorów tego bloga finansowego, nie miałem pojęcia, że w tak niedługim czasie sam stanę przed wyborem k...