mBank wypłaty z bankomatów

Wypłaty z bankomatów mBanku, dla klientów mBanku były zawsze darmowe. Sprawa miała się nieco inaczej dla klientów mBanku, którzy chcieli zrealizować wypłatę w bankomacie innego banku lub sieci bankomatowej (np. Euronet).

Teraz zmieniły się zasady korzystania z darmowych kont mBanku i za miesięczną opłatę w wysokości kilku złotych (5 złotych) mamy możliwość wypłaty pieniędzy z każdego bankomatu w Polsce bez dodatkowych kolejnych opłat ani prowizji.

Darmowe konto mBanku jest coraz bardziej popularne także wśród osób starszych, a te szczególnie cenią sobie możliwość wypłacania pieniędzy w bankomacie, który znajduje się najbliżej ich domu. My jednak nie mamy pewności, czy w dzisiejszych czasach powinniśmy być obarczani opłata za możliwość podejmowania wypłat w bankomatach na terenie kraju w którym mamy założone konto bankowe.

Już od wielu lat bowiem banki wchodzące na nasz rynek nie pobierają opłat za wypłaty z kont osobistych w bankomatach nawet innych banków. Myślimy, że mBank powinien pójść tą drogą. Nie możemy zarzucić mBankowi nic więcej, bo naprawdę od wielu lat cenimy rozwiązania wprowadzane w tym banku. Choć jego chyba największy konkurent- inteligo, wprowadza na rynek coraz więcej udogodnień i innowacyjnych rozwiązań w kontach bankowych, mBank chyba w tym roku wciąż pozostanie najpopularniejszym kontem bankowym w kraju.

Jeśli poszukujecie innych kont bankowych lub produktów oferowanych przez banki, zapraszamy do odwiedzania naszego serwisu częściej.

Powiązane artykuły

mBank na iPada i iPhone Jak poinformował serwis korporacyjny mBanku, dostępna jest już aplikacja mBanku dla urządzeń firmy Apple- iPada oraz iPhone. Aplikacja jest dostępna w...
Jakie konto bankowe dla studenta? Jeśli zastanawiasz się, jakie konto bankowe będzie najlepsze dla studenta i nie podoba Ci się, że banko pobiera od Ciebie opłaty za korzystanie z kont...
Test kont bankowych- co wynikło z niego po 6 miesi... Ponad pół roku temu, postanowiłem przeprowadzić test kont bankowych, który miał przede wszystkim ujawnić wszelkie wady najpopularniejszych rachunków, ...