Alior Bank na czele

Alior Bank, choć całkiem młody na naszym rynku bankowym już zyskał sobie ogromną rzeszę zwolenników. Chociaż produkty finansowe Alior Banku nie wybijają się z tłumu (no, może oprócz nowatorskiej usługi Concierge dołączanej do kont bankowych Alior Banku), to ich niepodważalną zaletą jest brak opłat za najczęściej używane przez klientów usługi.

Alior Bank oferuje między innymi darmowe konta osobiste do których dodatkowo dołączyć możemy pełen pakiet usług finansowych (kredyty, debet gotówkowy, ubezpieczenia). Jest to rozwiązanie znane chociażby z innych banków (konta Inteligo, mBanku i ING oferują takie możliwości już  od dawna).

Alior Bank rozpoczął kampanię reklamową już kilka lat temu i dziś staje się powoli wiodącym bankiem internetowym dla młodych ludzi. Choć do wyników czołowych banków w kraju w tej dziedzinie (tu wciąż króluje mBank), to zyskuje on szacunek szczególnie osób przed 35 rokiem życia, którzy liczą na zmianę podejścia banków do  klienta prywatnego.

Podobnie jak robi to Getin Bank Leszka Czarneckiego, Alior stawia także na klientów biznesowych, oferując im pełen pakiet usług finansowych. Przedsiębiorcy mogą zatem w pełni realizować  swoje plany finansowe, nie opuszczając jednego banku.

Alior promuje się, jako bank „premium”, co oznacza, że powinniśmy liczyć na obsługę  klienta na niezwykle wysokim poziomie oraz pakiet usług niespotykany dotąd w innych placówkach. Czy tak jest? To pytanie pozostawiam klientom Alior Banku, którzy intensywnie korzystają z jego produktów.

Ja osobiście jestem niezwykle zadowolony z konta bankowego, jakie zaoferował mi Alior Bank i choć nie korzystam z niego bardzo intensywnie, to spełnia moje wszelkie oczekiwania. Obsługa klienta (choć miałem z nią kontakt zaledwie dwukrotnie do tej pory) nie pozostawiała mi złudzeń co do tego, że Alior Bank może wkrótce stać się znaczącym graczem na naszym rynku bankowym.

Powiązane artykuły

Jeszcze słowo o Alior Banku Jak pamiętacie, sporo pisałem ostatnio o produktach rozwijającego w Polsce skrzydła Alior Banku. Nawet na łamach jednego ze swoich blogów opisałem prz...
Test kont bankowych- co wynikło z niego po 6 miesi... Ponad pół roku temu, postanowiłem przeprowadzić test kont bankowych, który miał przede wszystkim ujawnić wszelkie wady najpopularniejszych rachunków, ...
Inteligo da nam więcej Dziś do skrzynki wpadła mi wspaniała wiadomość. Inteligo uruchomi potwierdzanie płatności i wielu innych operacji internetowych poprzez sms. Od dawna...
Teraz PayPass dostajesz za darmo Od dziś możesz otrzymać kartę Paypass zupełnie za darmo. Otrzymasz ją nie tylko do kont bankowych klasy PREMIUM, za które musisz płacić, ale także do ...