FM BANK kredyt ekspresowy

FM BANK w swojej ofercie ma ogromną liczbę kredytów dla firm. Osoby prywatne, chcące zaciągnąć kredyt gotówkowy (w miarę szybko) nie mają już tak wielu możliwości i są zmuszeni do wybory spośród zaledwie dwóch lub trzech opcji kredytowych. Jako, ze FM BANK traktujemy jako bank głównie dla przedsiębiorców, przedstawiamy krótko kredyt ekspresowy z FM BANKU.

Kredyt ekspresowy w FM banku to taki „provident” dla firm. Jest to nic innego, jak super szybki kredyt gotówkowy dla przedsiębiorstwa, które istnieje na rynku od co najmniej 12 miesięcy. Jednak nie przerażajmy się od razy wymaganiami dla firm, jakie może przed nami postawić bank, gdyż procedury kredytu ekspresowego są naprawdę bardzo łatwe do wypełnienia.

Wniosek, że FM Bank nastawia się głównie na przychody z firm możemy wyciągnąć, czytając ich korporacyjną stronę na której znajdziemy takie oto słowa:

Nasze usługi kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorców prowadzących mikro i małe firmy. Gwarantujemy proste procedury i minimum formalności. Ofertę skonstruowaliśmy tak, aby efektywnie wesprzeć przedsiębiorców w zarządzaniu finansami firmy. Zapewniamy również indywidualne doradztwo naszych ekspertów, którzy mają wieloletnie doświadczenie w obsłudze firm takich jak Twoja. Dla nas nie będziesz anonimowym klientem. Oferujemy partnerskie relacje w biznesie i nie ograniczamy się tylko do automatycznego porównywania wskaźników przy ocenie zdolności kredytowej. Interesuje nas faktyczna sytuacja Twojej firmy i chcemy uczestniczyć w jej rozwoju. W naszych relacjach z klientami nastawiamy się na długofalową współpracę.

Czego wymaga FM BANK?

Co może wydawać się niezwykle ważne podczas zaciągania kredytu na firmę, FM Bank nie poprosi nas o absolutnie żadne zaświadczenia z Urzędu Skarbowego ani ZUS-u. Dla firm, które potrzebują kredytu ( i wchwili obecnej mogą być w trudnej sytuacji finansowej) to bardzo dobra wiadomość.

FM Bank poprosi nas natomiast o wpis do ewidencji działalności gospodarczej i tutaj wymogiem będzie obecność takiego wpisu w rejestrze przez minimum 12 miesięcy. Dla wielu firm to warunek łatwy do spełnienia.

Ile dostaniemy kredytu ekspresowego?

Przedsiębiorcy mogą liczyć na kredyt ekspresowy w wysokości do 20 tysięcy złotych, a okres spłaty zostanie rozłożony na 3 do 36 miesięcy.

Uproszczone procedury przyznania kredytu w FM Banku mogą zatem zachęcać firmy do zaciągania tej pożyczki w chwili, gdy sytuacja finansowa przedsiębiorstwa jest napięta i potrzebujemy szybkiego dopływu gotówki na okres kilku miesięcy bez zbędnych formalności.