Jaki kredyt mieszkaniowy wybrać?

Jeśli zastanawiasz się jaki kredyt mieszkaniowy wybrać, a nie interesuje Cię przeglądanie ofert wszystkich banków w Polsce, spróbuj skorzystać z profesjonalnej pomocy.

I nie mówimy tu o prywatnym doradcy finansowym, który za opłatą dwóch czy trzech tysięcy złotych sprawdzi dla Ciebie wszystkie oferty i przygotuje listę najlepszych kredytów.

Wybierz najlepszy kredyt mieszkaniowy z darmową pomocą

Co by nie mówić o profesjonalizmie doradców kredytowych w Polsce, i tak pomoc doradcy z sieciówki (jak Open Finance czy Expander) może pomóc w wyborze najlepszego kredytu mieszkaniowego.

Przecież spotkanie z doradcą (jak mówią reklamy) nie kosztuje nas nic. Nie czujmy się zobowiązani, jeśli doradca poświęci nam kilka godzin swojego czasu, a oferta, którą dla nas przygotuje nie jest w naszych oczach najlepsza.

Dostałeś ofertę 3 kredytów mieszkaniowych u doradcy, ale dalej nie wiesz jaki kredyt masz wybrać? Zachowaj dane, jakie przygotował dla Ciebie doradca i ruszaj na łowy dalej.

Kolejnym krokiem niech będzie skorzystanie z kalkulatora kredytów

Kalkulatory kredytowe popularne są już od dawna. Jeśli tylko posiadasz dostęp do internetu, możesz w czasie rzeczywistym, bardzo szybko znaleźć najtańszy kredyt hipoteczny i wysłać wniosek online. Pamiętaj jednak o jednym:

Żeby wybrać dobry kredyt mieszkaniowy, nie wystarczy skorzystać z jednego kalkulatora kredytów hipotecznych.

Oferty dostępne w porównywarkach kredytów mieszkaniowych mogą diametralnie różnić się u różnych dostawców kredytowych. Wynika to z faktu, że wiele firm ma podpisaną umowę z innymi bankami niż konkurencja. Ratę kredytów mieszkaniowych warto zatem policzyć korzystając z minimum trzech różnych kalkulatorów kredytowych.

W którymś z kolejnych artykułów na twojportfel.info postaram się udostępnić właśnie trzy różne kalkulatory kredytów, by łatwiej było Wam zaciągnąć naprawdę dobry kredyt mieszkaniowy.

Zatem do zobaczenia. Mam nadzieję, że ułatwiłem Wam sprawę i wiecie już jaki kredyt mieszkaniowy wybrać, korzystając z narzędzi dostępnych w internecie.

mBank zdradza też, że wspomniana aplikacja jest w ciągłej rozbudowie i wkrótce ukarze się jej bardziej rozbudowana wersja, posiadająca takie funkcje jak:

  • kursy walut
  • notowania funduszy inwestycyjnych
  • wyszukiwarka rabatów dostępnych przy płatnościach kartami mBanku

Zachęcamy do testowania.

Powiązane artykuły

Niższe raty kredytu hipotecznego? W chwili, gdy decydujemy się na zaciągnięcie kredytu hipotecznego, powinniśmy być już zdecydowani, jakiej wysokości ratę miesięczną kredytu jesteśmy w...
Kredyt w kieszeni, wyprowadzamy się! Choć koszty kredytów hipotecznych poszły w ostatnich latach w górę, nie udało im się zahamować chęci młodych ludzi do wyprowadzki od rodziców lub teśc...
Dwudziestolatkowie i ich kredyty Kredyty hipoteczne dla młodych są sztandarowym produktem wielu banków komercyjnych. Okazuje się jednak, że pożyczki na dom są dla wielu młodych ludzi ...
Pięć rad na tani kredyt mieszkaniowy Serwis o najtańszych kredytach opublikował niedawno artykuł o tym, jak wybrać tani kredyt hipoteczny. Znalazło się tam aż 6 porad, z którymi w większo...