mBank wypłaty z bankomatów

Wypłaty z bankomatów mBanku, dla klientów mBanku były zawsze darmowe. Sprawa miała się nieco inaczej dla klientów mBanku, którzy chcieli zrealizować wypłatę w bankomacie innego banku lub sieci bankomatowej (np. Euronet).

Teraz zmieniły się zasady korzystania z darmowych kont mBanku i za miesięczną opłatę w wysokości kilku złotych (5 złotych) mamy możliwość wypłaty pieniędzy z każdego bankomatu w Polsce bez dodatkowych kolejnych opłat ani prowizji.

Darmowe konto mBanku jest coraz bardziej popularne także wśród osób starszych, a te szczególnie cenią sobie możliwość wypłacania pieniędzy w bankomacie, który znajduje się najbliżej ich domu. My jednak nie mamy pewności, czy w dzisiejszych czasach powinniśmy być obarczani opłata za możliwość podejmowania wypłat w bankomatach na terenie kraju w którym mamy założone konto bankowe.

Już od wielu lat bowiem banki wchodzące na nasz rynek nie pobierają opłat za wypłaty z kont osobistych w bankomatach nawet innych banków. Myślimy, że mBank powinien pójść tą drogą. Nie możemy zarzucić mBankowi nic więcej, bo naprawdę od wielu lat cenimy rozwiązania wprowadzane w tym banku. Choć jego chyba największy konkurent- inteligo, wprowadza na rynek coraz więcej udogodnień i innowacyjnych rozwiązań w kontach bankowych, mBank chyba w tym roku wciąż pozostanie najpopularniejszym kontem bankowym w kraju.

Jeśli poszukujecie innych kont bankowych lub produktów oferowanych przez banki, zapraszamy do odwiedzania naszego serwisu częściej.

Powiązane artykuły

Jakie konto bankowe dla studenta? Jeśli zastanawiasz się, jakie konto bankowe będzie najlepsze dla studenta i nie podoba Ci się, że banko pobiera od Ciebie opłaty za korzystanie z kont...
mBank na iPada i iPhone Jak poinformował serwis korporacyjny mBanku, dostępna jest już aplikacja mBanku dla urządzeń firmy Apple- iPada oraz iPhone. Aplikacja jest dostępna w...
Test kont bankowych- co wynikło z niego po 6 miesi... Ponad pół roku temu, postanowiłem przeprowadzić test kont bankowych, który miał przede wszystkim ujawnić wszelkie wady najpopularniejszych rachunków, ...