Pożyczka bez pracy? Pewnie, ale tylko do paru tysięcy złotych

Zaciągnięcie pożyczki bez posiadania stałej pracy może być niezwykle trudne. Zwłaszcza w czasie kryzysu, który za nic nie chce odpuścić finansowym rynkom, możemy liczyć na spore trudności w zaciągnięciu korzystnej pożyczki dla bezrobotnych.

Wyjściem z sytuacji może być skorzystanie z pożyczki społecznościowej lub szybkiego kredytu udzielanego przez SMS. Pamiętajmy jednak, że takie kredyty, nie dość że wysoko oprocentowane, to udzielane są na kilkanaście do 60 dni, co może znacznie ograniczyć naszą chęć do ich zaciągania.

Firmy i firemki udzielające pożyczek bez zaświadczeń.

W Polsce aż zaroiło się od małych firm udzielających pożyczek. Ludzie szukając tańszych kredytów zmusili rynek do większej konkurencji. Okazało się, że udzielanie pożyczek na kwoty do 2 tysięcy złotych może być bardzo dochodowym interesem.

Popularny w całej Europie Provident właśnie w Polsce uzyskuje ogromną część swoich obrotów.

Jednak oprócz popularnego Providenta na polskim rynku powstało kilka firm konkurujących o miano najlepszej firmy udzielającej pożyczek dla osób bez pracy.

Stanęli w szranki i walczą o miano najlepszego kredytu bez pracy

Do firm udzielających pożyczek przez SMS zaliczamy choćby znany już naszym czytelnikom SMS365 czy reklamujący się intensywnie w internecie Via SMS. Obie firmy proponują nam wysoko-oprocentowane pożyczki przez SMS w kwotach nie przekraczających dwóch tysięcy złotych.

Banki też oferują ciekawe kredyty

Banki oferują nam pożyczki coraz niżej oprocentowane. Tutaj triumf BNP Paribas, który swoim kredytem na 9,9% przyciągnął ogromną ilość klientów. Jednak nie zawsze osoba bez pracy będzie miała możliwość zaciągnięcia tej pożyczki.

W każdym wypadku polecamy zawsze przeskanować ofertę banków oraz instytucji prywatnych w poszukiwaniu najtańszego kredytu gotówkowego.

Powiązane artykuły

PROVIDENT- pożyczka dla rencisty lub emeryta. Czy ... Zaciągnięcie szybkiej pożyczki w czasie, gdy jesteśmy jeszcze w pełni sił zawodowych i pracujemy na pełnym etacie nie jest trudnym zadaniem. Zazwyczaj...