Jesteś przedsiębiorcą? Oto 3 aplikacje, które pomogą Ci w codziennej pracy

Prowadzisz własną firmę? Masz na głowie ogrom rzeczy, o których musisz pamiętać, a problem z ich porządkowaniem przybiera na rozmiarach? Dziś prezentujemy 3 aplikacje, z którymi codzienna praca stanie się łatwiejsza. I na pewno przyjemniejsza.

CRM, program do faktur i Dropbox? Podstawa przedsiębiorczego działania

Jeśli smartfon jest elementem Twojego codziennego wyposażenia, tak, jak portfel czy słuchawki, nasze zestawienie przypadnie Ci do gustu, bo większość z omawianych aplikacji wymaga jedynie dwóch rzeczy – Internetu i sprzętu, który wprawi go w ruch. Za to ułatwiają zdecydowaną większość rzeczy, takich jak obsługa klienta, kontrola faktur i segregacja danych. To co, zaczynamy?

CRM. Budowanie więzi z klientami jest prostsze, niż sądzisz

CRM to nic innego jak koncepcja, opierająca się na tworzeniu, utrzymywaniu, stabilizowaniu, a następnie poprawianiu relacji z klientami. Jeśli Twoja firma opiera się na handlu i kontakcie z ludźmi, pewnie CMR jest Ci doskonale znany, ale czy wiedziałeś, że korzystanie z niego może być od teraz jeszcze prostsze?

Internet to niesamowite źródło wiedzy. I nowych rozwiązań także. Po wpisaniu w Google prostego hasła – „CRM online” znajdziesz co najmniej dziesięć stron, oferujących usługi prowadzenia CRM w sieci. Kontakt z klientem w zasięgu smartfona? To świetna sprawa.

Nie lubimy być gołosłowni, dlatego tutaj kilka przykładowych stron:

  • crmcube.pl
  • minicrm.pl
  • egito.pl
  • firmao.pl
  • infirma.pl

Program do fakturowania. O dokumenty warto zadbać

Poprawnie poprowadzone faktury to podstawa prawidłowo prosperującego przedsiębiorstwa. Wybór odpowiednich rozmiarów oprogramowania to krok, który we wcześniejszym lub późniejszym etapie działania firmy i tak trzeba podjąć. Z naszymi propozycjami nie tylko zaoszczędzisz swój cenny czas, ale ominiesz wszystko to, co nawet najbardziej wytrwałego przedsiębiorcę może doprowadzić do szału.

Programy do fakturowania? Istnieją zarówno te tradycyjne wersje, które po pobraniu znajdują się na stałe w Twoim komputerze i te, z których możesz korzystać online, chwilę po podłączeniu do Internetu. Programy stacjonarne znajdziesz między innymi na mega-tech.com.pl, a wirtualne? Skorzystaj z wyszukiwarki internetowej – ona na pewno Cię nie zawiedzie.

Dropbox. Wszystkie dane w jednym miejscu

Z każdym dniem pracy przybywa informacji, które są konieczne do zapisania i zapamiętania? Szkoda by było zwariować od tego natłoku, dlatego i na to mamy rozwiązanie – Dropbox. Na pewno o nim słyszałeś, ale czy korzystasz? Warto.
Z jego pomocą umieścisz w jednym miejscu wszystkie te dane, których Twoja firma potrzebuje do codziennego funkcjonowania. Dokumenty tekstowe, obrazowe, wykresy, zestawienia. Wszystko za jednym kliknięciem. Naprawdę. To możliwe.

Powiązane artykuły

Leasing dla przedsiębiorców. To przede wszystkim k... Nowe urządzenia biurowe lub pojazdy firmowe – to zakupy, które przedsiębiorcy najczęściej pokrywają za pomocą leasingu. Nic dziwnego, skoro jest to je...
40 tys. złotych na otwarcie własnej firmy. Fundusz... Posiadanie własnej działalności gospodarczej to rozwiązanie, na które z dnia na dzień decyduje się coraz większa liczba osób. Każdy posiada możliwość ...
Przedsiębiorco, ustalenie statusu na potrzeby JPK ... Jesteś małym lub średnim przedsiębiorcą? Wiedz, że ustalenie statusu to Twój obowiązek. Tak samo, jak składanie raportu wraz z rozpoczęciem 2017 roku....
Zasiłek chorobowy lub macierzyński? Przedsiębiorco... Prawo do tego typu świadczeń przysługuje każdemu, kto opłaca stosowne składki. Ich wysokość jednak różni się między sobą, a w przypadku przedsiębiorcó...